Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Północnoprascy policjanci prowadzą śledztwo dotyczące kradzieży łańcuszka, do którego doszło 17 lipca przy ul. Św. Wincentego 130. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5.

 

W toku wykonanych czynności zabezpieczono zapis monitoringu i na jego podstawie uzyskano rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanego mężczyzny.

Rysopis sprawcy: wiek około 30 lat, wzrost około 180 cm, ubrany w sweter koloru pomarańczowego oraz długie spodnie w kolorze niebieskim

źródło: Komenda Stołeczna Policji

źródło: Komenda Stołeczna Policji

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5. Informacje można przekazać także telefonując pod numer tel.: 22 603-81-71, 22 603-86-40 oraz w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

źródło: KSP

Facebook