Zabójstwo w Toruniu – czy Ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

źródło: KWP w Bydgoszczy

Policjanci z Torunia i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy pracują nad sprawą związaną z zabójstwem 26-latka.

W niedzielę (27.12.br.) po godz. 1.00 w nocy dyżurny policji w Toruniu otrzymał informację o zajściu przy ul. Gagarina 152. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło obok kompleksu handlowo-gastronomicznego. Do 26-latka podeszła osoba, która zadała mu cios ostrym narzędziem i oddaliła się. Osoby, które widziały zajście wezwały na pomoc służby. Pomimo udzielonej pomocy zraniony mężczyzna zmarł w szpitalu.

 

Policjanci nadal ustalają przebieg zdarzenia. Wciąż przesłuchiwani są świadkowie, trwa zabezpieczanie dowodów i nagrań z okolicznych monitoringów. Na jednym z nagrań, którym dysponują policjanci, widoczny jest mężczyzna, którego tożsamość jest ustalana. Jest to mężczyzna, który był w czasie i w okolicach miejsca, gdzie doszło do zabójstwa.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na filmie i zdjęciach, o pilny kontakt z policją pod numerem 997 lub 112 lub (56) 641 23 68 lub +48 726 320 485. Zapewniamy anonimowość osobom, które przekażą informacje Policji!

źródło: KWP w Bydgoszczy

Facebook