Podejrzewany o kradzież roweru

źródło: KPP w Piasecznie

Policjanci poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży roweru z garażu podziemnego w Piasecznie przy ulicy Grochowskiego.

W dniu 6 marca br. po godzinie 03.30 do garażu podziemnego jednego z osiedli w Piasecznie, wszedł mężczyzna w ciemnej kurtce przysłaniający kapturem swoją twarz.

Zapis z kamer monitoringu zarejestrował,  jak pomieszczenia garażu mężczyzna opuszcza mając ze sobą rower górski marki Kross Level A2 koloru czarnego z białymi elementami na ramie.

Poszkodowany wartość skradzionego jednośladu wycenił na ponad 1 200 złotych. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tej kradzieży proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 259.

Policjanci nie wykluczają, że ten sam mężczyzna może również odpowiadać za inne podobne kradzieże rowerów, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Piaseczna.

Jednocześnie przed zbliżającym się sezonem rowerowym piaseczyńscy policjanci przypominają o właściwym zabezpieczeniu swoich jednośladów przed kradzieżą. Jednym z taki elementów jest ich znakowanie.

źródło: KPP w Piasecznie

Facebook