Zatrzymani za narkotyki

źródło: KWP w Białymstoku

Zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających o wadze ok. 100 g, posiadania ponad 1,6 kg marihuany oraz 370 g amfetaminy usłyszeli zatrzymani przez policjantów dwaj mężczyźni, mieszkańcy powiatu siemiatyckiego i ostrowskiego.

Zatrzymanie było wynikiem intensywnej i żmudnej pracy policjantów Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach. 24-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego, wpadł w ręce mundurowych w nocy ze środy na czwartek podczas kontroli drogowej. W trakcie przeszukania audi A6, którym mężczyzna podróżował, mundurowi ujawnili przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Ponadto mężczyzna był w posiadaniu ok. 100 gramów marihuany.

 

źródło: KWP w Białymstoku

źródło: KWP w Białymstoku

 

Kolejny, 24-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, został zatrzymany w piątek. W wyniku przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci zabezpieczyli dodatkowo ponad 1,6 kilograma marihuany oraz blisko 400 gramów amfetaminy.

Czarnorynkowa wartość odnalezionych narkotyków wyceniona jest na ponad 120 tysięcy zł. Wczoraj sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KWP w Białymstoku

Facebook