Zwłoki mężczyzny znalezione w rzece Kłodnicy

Walizka, w której ujawniono zwłoki mężczyzny, źródło: KMP w Gliwicach

Komenda Miejska Policji w Gliwicach prowadzi czynności w sprawie ujawnienia zwłok mężczyzny. Ciało znaleziono 4.04. br. o godz. 12.00 w rzece Kłodnicy przy ulicy Wybrzeże Armii Krajowej.

Rysopis mężczyzny – wiek z wyglądu 70-85 lat, wzrost 158 cm, sylwetka szczupła, skrajnie wychudzony, twarz pociągła szczupła, czoło wysokie, siwy zarost na twarzy, włosy siwe, krótkie, rzadkie, kolor oczu niemożliwy do identyfikacji, nos duży garbaty, uszy duże przylegające, całkowity brak uzębienia.

Ubiór – szare spodnie dresowe, niebieska koszulka z krótkim rękawem – w białe, cienkie, poziome pasy na całej powierzchni, koszulka z długim rękawem koloru czarnego marki Reserved (rozmiar S), skarpety szare z czarnym pasem z napisem „Sport”.

źródło: KMP w Gliwicach

źródło: KMP w Gliwicach

 

Jedna z hipotez wskazuje, że mężczyzna był obłożnie chory lub nieopuszczający domu. Policjanci proszą osoby mające w sąsiedztwie takiego mieszkańca i podejrzewające, że może on być znalezionym mężczyzną, o kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo.

na stronie KMP w Gliwicach zamieszczono zdjęcie zwłok:

http://gliwice.slaska.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/168283,Prosimy-o-identyfikacje-Uwaga-zdjecie-zwlok.html

 

Osoby, które rozpoznają denata proszone są o przekazanie informacji do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach pod całodobowy numer telefonu: 32 33 69 255 lub do najbliższej jednostki policji tel. 997.

 

źródło: KMP w Gliwicach

Facebook