Najnowsze

Indyjski dom

źródło: Policja Lubelska

10.05.br. w godzinach wieczornych policjanci wydziału kryminalnego ryckiej komendy weszli do domu na terenie gminy Kłoczew. Według posiadanych przez nich informacji, mogło tam dochodzić do wytwarzania narkotyków. 25-latek wynajmujący dom w podwarszawskiej miejscowości był zaskoczony widokiem mundurowych.

źródło: Policja Lubelska

źródło: Policja Lubelska

W części mieszkalnej funkcjonariusze zabezpieczyli susz konopi indyjskiej o wadze ponad 2 kilogramów  oraz amfetaminę. Z kolei podczas przeszukania pozostałej części budynku  funkcjonariusze ujawnili profesjonalną hodowlę konopi indyjskiej. Pomieszczenia były specjalnie do tego przygotowane, posiadały silne oświetlenie.

Mundurowi ujawnili  blisko 700 krzaków różnej wielkości, od sadzonek po dojrzałe okazy. W jednym z pomieszczeń znaleźli substancje chemiczne z których prawdopodobnie była wytwarzana amfetamina. 25-latek przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. Za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków  grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Lubelska

Facebook