Czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny

źródło: Policja Śląska

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji IV w Katowicach prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, znalezionych 22 września 2017 roku w Katowicach, na terenie zalesionym pomiędzy ul. Pszczyńską a górnym parkingiem przy torze rolkowo-rowerowym Parku Leśnego Doliny 3 Stawów. W jego ubraniu nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie danych personalnych. Mężczyzna nie miał zewnętrznych obrażeń. Mimo szeroko zakrojonych działań, do tej pory nie ustalono tożsamości mężczyzny.

Rysopis mężczyzny: wiek około 35-45 lat, wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała. Włosy na głowie o długości około 5 cm koloru ciemnego, na twarzy zarost – broda i wąsy o długości około 2-3 cm koloru brązowo-rudego.

W dniu odnalezienia, denat ubrany był w ciemną kurtkę do pasa, z napisem na klatce piersiowej z lewej strony Quechua, niebieskie spodnie dżinsowe z rozcięciem poziomym na lewym kolanie, czarne buty sportowe z jasną podeszwą z napisem na języku MEMPHIS One, ciemny półgolf i granatowe skarpety.

źródło: Policja Śląska

Przy mężczyźnie znaleziono czarną torbę na zamek z napisem Sanchez, z dwoma dużymi uchwytami, o wymiarach około 40 cm x 40 cm. Wewnątrz znajdowały się: żółta, plastikowa mydelniczka, dwa niezapisane małe notesy, chabrowa koszulka z metką Mexx, szare rękawiczki wełniane, żółtą zapalniczka i biało-żółtą ściereczkę kuchenną.

źródło: Policja Śląska

Na dołączonych zdjęciach prezentujemy charakterystyczne elementy ubioru mężczyzny oraz rzeczy, które miał przy sobie.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 32 200-2555, 32 200-3750 (całodobowo). Na Państwa informacje czekamy również pod adresem kp4@katowice.ka.policja.gov.pl oraz pod numerami telefonów 997 i 112.

źródło: Policja Śląska

Facebook