KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ!

fragm.okładki/Wyd.Rebis
Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych, lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę, a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić, by ukryć szokującą prawdę. Jeśli dowiedzą się, że przetrwała, ruszą za nią.
Maggie Carpenter, matka Allison wciąż ma nadzieję, że jej córka żyje. Nie odnaleziono przecież jej ciała. Maggie także skrywa tajemnicę – w gruncie rzeczy nic nie wie o swojej córce.
Podczas gdy Allison brnie przez dzikie góry, Maggie rozpaczliwie szuka odpowiedzi na kolejne pytania. Zagłębiwszy się w życie Allison, odkrywa, że w świecie pieniędzy i luksusu jej córka zmieniła się nie do poznania. Czy zdąży odkryć prawdę, żeby ją uratować?
Jessica Barry to pseudonim amerykańskiej autorki, która wychowała się w małym miasteczku w Massachusetts. Dorastała tam, nie wychodząc z biblioteki. Później studiowała literaturę angielską i historię sztuki na Uniwersytecie Bostońskim, po czym w 2004 roku przeprowadziła się do Londynu, gdzie mieszka z mężem i dwoma kotami.
Bezwład to jej pierwszy thriller.
Debiutancka powieść Jessiki Barry rozpoczyna się od wielkiego uderzenia, a napięcie nie maleje do końca… Wygospodaruj sobie czas, bo kiedy zaczniesz czytać, nie będziesz mógł przestać”Karin Slaughter
Premiera: 2020-01-28
Facebook