Sprawiedliwość po latach

Sprawiedliwość po latach

W poniedziałek, 14 lutego na antenę CBS Reality z 3. sezonem powróci seria „Sprawiedliwość po latach”. Program ukazuje losy zespołu detektywów, w którego skład wchodzą: Steve Spingola, Tonya Rider i Abbey Abbondandolo oraz doświadczona prokuratorka, Kelly Siegler. Grupa pod jej wodzą podróżuje do małych miasteczek rozrzuconych po USA, aby zbadać sprawy zabójstw, które latami pozostawały bez rozwiązania. Współpracując z lokalnymi organami ścigania, ten zespół przyczynił się już do 49 aresztowań i wydania 21 wyroków skazujących.

Program powróci na antenę w poniedziałek, 14 lutego o 22:00. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Z kolei 20 lutego na kanale zadebiutuje seria „Psie nawyki do poprawki”. Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą! To Graeme Hall – mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies – opiekun.

W swoim ponad 10-letnim doświadczeniu Hall skupia się na znajdowaniu szybkich, a przy tym długotrwałych rozwiązań niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”. Premiera w niedzielę, 20 lutego o 14:00. Emisja kolejnych odcinków w soboty i niedziele o tej samej porze (po dwa odcinki). W lutym polecamy także premierowe odcinki serii kryminalnych produkcji CBS Reality – „Wypuszczeni, by zabić” (emisja w niedziele do 27 marca o 22:00) oraz „Nadmorskie zbrodnie” (emisja od poniedziałku do piątku o 22:00 do 11 lutego).

źródło: KOMMITET PR

Facebook