Nana odnalazł poszkodowanego

źródło: KWP we Wrocławiu

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymali zgłoszenie o 49-letnim mężczyźnie, który po kłótni z osobą najbliższą wziął nóż i sznur z zamiarem odebrania sobie życia i wyszedł w nieznanym kierunku. Do tego zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w jednej z miejscowości na terenie podległym wyżej wymienionej jednostce.

Natychmiast powiadomiono w trybie alarmowym wszystkich policjantów będących w służbie i rozpoczęto poszukiwania. Na miejsce niezwłocznie skierowano funkcjonariuszy, a także sierżanta sztabowego Jarosława Cecelskiego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wraz z psem służbowym Nana.

Ustalono, że mężczyzna był widziany ostatni raz w okolicy skrzyżowania dwóch ulic. Pies służbowy Nana szybko podjął trop i poprowadził na zachód od wskazanego miejsca, w kierunku terenów zalesionych. Po kilkuset metrach pies doprowadził do poszukiwanego mężczyzny, który ukrył się w zagłębieniu, w pobliżu rowu melioracyjnego. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

źródło: KWP we Wrocławiu

Facebook