SEKRETY DETEKTYWA ŚLEDCZEGO

cbs reality
W poniedziałek 20 maja o 21:00, na kanale CBS Reality zadebiutuje nowa seria true crime „Sekrety detektywa śledczego”. Prowadzącym 10-odcinkowy program jest Steve Keogh – były inspektor Scotland Yardu. Keogh, który w policji spędził 30 lat, w tym 12 lat jako detektyw ds. zabójstw w Metropolitan Police, przedstawi kulisy dochodzeń prowadzonych w sprawach morderstw popełnionych w Wielkiej Brytanii i ujawni tajniki pracy śledczych.
W każdym z odcinków prowadzący nada ton historii i wprowadzi w tematykę omawianego dochodzenia – od momentu popełnienia morderstwa, aż do decydującego przełomu prowadzącego do skazania sprawcy. Dzięki swemu bogatemu doświadczeniu, Steve przedstawi wyjątkowy i realistyczny wgląd w zawiłe procesy śledcze i umysły detektywów pracujących nad każdym z przestępstw.
„Gdy pracowałem jako detektyw, nie było programów telewizyjnych pokazujących jak naprawdę wyglądają śledztwa dotyczące morderstw. Dlatego w „Sekretach detektywa śledczego” chciałem przedstawić widzom unikalne spojrzenie na wykonywaną przeze mnie pracę i wyzwania, z jakimi musiałem się mierzyć, by postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości” – mówi gospodarz programu, Steven Keogh.
W serii będziemy mogli wysłuchać rozmów Steve’a z oficerami prowadzącymi sprawy, którzy podzielą się osobistymi wspomnieniami dotyczącymi tych dochodzeń. Ponadto przedstawione zostaną wypowiedzi kluczowych ekspertów, członków rodzin i bliskich ofiar. Poznamy także sposoby wykorzystywania nowoczesnych technik dochodzeniowych oraz innowacyjnych metod pracy specjalistów.
Nowy program true crime łączy w sobie edukację z prawdziwym obrazem pracy detektywistycznej, dzięki czemu widzowie będą mogą zajrzeć za kulisy najnowszych spraw. Premiera serii „Sekrety detektywa śledczego” odbędzie się w poniedziałek, 20 maja o 21:00 na kanale CBS Reality.
źródło: KoMMitet PR
Facebook