Tak wygląda wejście do kiosku o 4 nad ranem

źródło: KWP w Rzeszowie

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który włamał się do kiosku.

Pracownik Straży Miejskiej dyżurujący w centrum miejskiego monitoringu, kwadrans przed godz. 4:00, zauważył mężczyznę włamującego się do kiosku przy skrzyżowaniu ulicy 3-go Maja z ul. Czackiego w Jaśle. Podejrzany wszedł do środka przez otwór wybity w szybie wystawowej, spenetrował pomieszczenie zabierając interesujący go towar, po czym wyszedł tą samą drogą i uciekł.

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny komendy natychmiast skierował na miejsce policyjne patrole, przekazując im rysopis oraz wskazany przez operatora monitoringu kierunek ucieczki podejrzanego.

 

 

Na jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi złodzieja. Na widok mundurowych młody człowiek zaczął się nerwowo zachowywać. Przy 25-letnim mieszkańcu gminy Jasło policjanci znaleźli skradziony z kiosku towar.

Podejrzany został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał się do przestępstwa, złożył wyjaśnienia oraz poddał się dobrowolnie karze.

źródło: KWP w Rzeszowie

Facebook