Poszukiwani sprawcy pobicia 43-letniego mężczyzny

źródło: Policja Lubelska

Policjanci z II komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek przy ul. Trześniowskiej w Lublinie. Było około godz. 9:30 gdy 43-latek wyjechał spod swojej posesji. Mieszkaniec Lublina nie zdążył zbyt daleko odjechać, ponieważ na ulicy pojawiło się dwóch mężczyzn. Szli środkiem, wprost na jadący z przeciwka samochód, nie reagowali na sygnały kierowcy, by zejść z ulicy. 43-latek zatrzymał się przed nimi i wysiadł z auta. Między kierowcą a pieszymi doszło do utarczki słownej, po czym jeden z napastników zaatakował 43-letniego mężczyznę. Do ataku dołączył także jego kompan.

Pokrzywdzony mężczyzna został pobity, nieprzytomny trafił do szpitala. W wyniku całego zdarzenia doznał poważnych obrażeń twarzy.

Sprawą pobicia i poszukiwaniem napastników zajęli się policjanci z II komisariatu.  W trakcie prowadzonego postępowania zabezpieczono monitoring, na którym widać młodych ludzi odpowiadających rysopisom sprawców.

 

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, w wieku około 20-21 lat. Jeden z nich blondyn miał około 180 cm wzrostu, jego towarzyszysz był nieco niższy. Obaj mieli w rękach butelki z alkoholem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejących na nagraniu mężczyzn proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr tel. 535-45-72, 997 bądź osobiście.

 

źródło: Policja Lubelska

 

Facebook