Nagi w Teatrze Zdrojowym

źródło:KPP Kłodzko

Zatrzymany przez policjantów z powiatu kłodzkiego mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia. Funkcjonariusze znaleźli go nietrzeźwego, nagiego, owiniętego jedynie w kotarę, śpiącego na teatralnym balkonie. Jak się okazało, wracając z wieczoru kawalerskiego, mężczyzna wyłamał drzwi do Teatru Zdrojowego i tam zasnął.

Drzwi do budynku Teatru Zdrojowego zostały uszkodzone przez 32 – letniego mieszkańca okolic Wrocławia, który został zaproszony do Polanicy Zdroju na wieczór kawalerski swojego kolegi. Po spotkaniu przy alkoholu, mężczyzna po uprzednim wyłamaniu drzwi do budynku teatru w Polanicy Zdrój wdarł się do jego wnętrza. Wyrwał szyld ozdobny, a następnie zerwał karnisz i kotarą przykrył swoje nagie ciało zasypiając na balkonie teatru.

Policjanci po wejściu do pomieszczeń teatru zastali śpiącego nagiego mężczyznę. 32 – latek nie potrafił powiedzieć, w jaki sposób dostał się do teatru. Miał natomiast 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Za zniszczenie mienia grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Zatrzymany został też zobowiązany do naprawienia szkód, które wyrządził.

źródło:KPP Kłodzko

Facebook