Najnowsze

Nietypowa aranżacja wnętrz

źródło: KSP

11.04.br. policjanci z wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami z zespołu wywiadowczego ujawnili na terenie Konstancina-Jeziorny w dwóch różnych częściach miasta przestępstwa wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Z zebranych materiałów operacyjnych wynikało, że w jednym z bloków prowadzona jest uprawa konopi indyjskich. W wytypowanym mieszkaniu policjanci ujawnili skonstruowany pod uprawę namiot, wewnątrz którego znajdowało się 15 donic z roślinami o wysokości 1,5 metra. Uprawa zaopatrzona była w profesjonalnie skonstruowaną wentylację, oświetlenie oraz ogrzewanie.

 

źródło: KSP

źródło: KSP

 

Natomiast podczas kontroli kierowcy i pasażera hondy policjanci przy 23-letnim mężczyźnie ujawnili zwitek z marihuaną. Dalsze czynności przeprowadzono w miejscu zamieszkania mężczyzny. W szafce pod telewizor policjanci znaleźli paczkę z zawartością 57 gramów suszu konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany.

Obie sprawy przejęli funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Konstancinie- Jeziornie, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

źródło: KSP

Facebook