Superglina wielkopolski

źródło: KWP Poznań

Plebiscyt SuperGlina został zorganizowany przez dziennik Głos Wielkopolski oraz Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.

W drugiej edycji plebiscytu SuperGlina o tytuł rywalizowało 40 policjantek i policjantów. Kandydaci zostali wskazani przez mieszkańców Wielkopolski. W większości przypadków, zgłoszenie policjanta do plebiscytu było wyrazem szczególnej wdzięczności za jego postawę i zaangażowanie w działania na rzecz lokalnej społeczności, często wykraczające poza rutynowe czynności służbowe. Celem plebiscytu jest przybliżenie sylwetek policjantów, którzy pod wieloma względami wyróżniają się nie tylko w służbie, ale również poza nią.

źródło: KWP Poznań

źródło: KWP Poznań

17.05.br. w Klubie Policyjnym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste uhonorowanie laureatów. Zwycięzcy odebrali statuetki, nagrody i serdeczne gratulacje z rąk Zastępcy Redaktora Naczelnego Głosu Wielkopolskiego pana Leszka Waligóry, szefa wielkopolskich policjantów insp. Tomasza Trawińskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP województwa wielkopolskiego podinsp. Andrzeja Szarego.

Spośród nominowanych do tytułu Super Glina 2015 policjantów i policjantek wyłonionych zostało pięciu laureatów:

asp. Robert Moszak z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie
sierż. Łukasz Smoliński z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu
asp. sztab. Łukasz Rupnik z z Komendy Powiatowej Policji w Turku
asp. sztab. Adam Owczarzak z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie
asp. Artur Bąk z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu

źródło: KWP Poznań

Facebook