Kradzież w szkole tańca, szukamy złodziei

źródło: Policja Lubelska

Do zdarzenia doszło 23.05.br. w Szkole Tańca w galerii handlowej przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku. Na nagraniu widać jak dwóch młodych mężczyzn z korytarza galerii obserwuje punkt szkoły tańca, a następnie jeden z nich wchodzi do pomieszczenia. Następnie młody mężczyzna przez kilka minut chodzi po pomieszczeniu recepcyjnym, po czym odwraca kamerę monitoringu ograniczając jej zasięg. Sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pracownicy i posługując się kluczem znajdującym się w niezamkniętej szufladzie ukradł kasetkę z pieniędzmi. Policjanci ustalili, że złodziej został nagrany przez sklepową kamerę.

Sprawcą włamania był młody mężczyzna szczupłej budowy ciała, ubrany w szarą koszulkę, krótkie spodenki i czarne sportowe buty. Towarzyszący włamywaczowi kolega, to młody mężczyzna, szczupłej budowy ciała, ubrany był w koszulkę koloru jasnego, krótkie spodenki i buty sportowe koloru czarnego z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejących na nagraniu mężczyzn, proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać telefonicznie do Komisariatu Policji w Kraśniku pod nr tel.  0 81 825 64 77, telefon alarmowy 997czy też osobiście – ul. Kwiatkowskiego 8 w Kraśniku. Zapewniona anonimowość.

 

źródło: Policja Lubelska

Facebook