Tragiczny wypadek na krajowej 6

źródło: Policja Pomorska

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Poganice. W czołowym zderzeniu dwóch Fordów-C max i Fusion zginęli obaj kierowcy. Poszkodowanym pasażerom tych pojazdów, służby ratownicze udzieliły pomocy medycznej. 67-letnia pasażerka c-maxa oraz 55-letni pasażer drugiego pojazdu przewiezieni zostali do słupskiego szpitala, gdzie nadal pozostają pod opieką lekarzy.

Po otrzymaniu informacji o wypadku w Poganicach na drodze krajowej K-6, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam funkcjonariuszy ruchu drogowego i służby ratownicze. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń kierowca forda fusion, 42- letni mieszkaniec Słupska jadąc od strony Lęborka z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, zderzył się czołowo z jadącym od strony Słupska fordem c-max kierowanym przez 67-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego.

źródło: Policja Pomorska

źródło: Policja Pomorska

Przez kilka godzin droga krajowa nr 6, na w Poganicach była zamknięta. Funkcjonariusze kierowali ruchem pojazdów wahadłowo, organizując objazdy przez okoliczne miejscowości. Na miejscu wypadku był prokurator, który wraz z policjantami ustalał okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego. Decyzją prokuratora zabezpieczono ciała ofiar do badań. W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo i ono wyjaśni co było faktyczną przyczyną tego tragicznego wypadku.

Policja poszukuje osób, które mogły być świadkami tego wypadku. Wszelkie informacje dotyczące okoliczności sprawy prosimy kierować pod nr tel: 59 848 01 00 lub tel.: 997 i 112 e-mail: komenda.slupsk@gd.policja.gov.pl

źródło: Policja Pomorska

Facebook