Droga przez las

źródło: Policja Lubelska

Wczoraj około godziny 10:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozbitym samochodzie znajdującym w lesie w pobliżu Biłgoraja. Informacje potwierdziły się. Na leśnej drodze pomiędzy Hedwiżynem a Wolą Małą stróże prawa zastali rozbitego peugota i dwóch mężczyzn: 28 latka z Biłgoraja i jego rówieśnika z gminy Biłgoraj.

Do kierowania pojazdem przyznał się 28 latek z Biłgoraja, który w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia mogło dojść około 1.00 w nocy. Pijani mężczyźni chcieli sobie skrócić drogę powrotną jadąc przez las. Do celu jednak nie dotarli, gdyż uderzyli w drzewo. Jak się okazało, obydwaj po tej kolizji usnęli w rozbitym samochodzie.

Dopiero nad ranem kierowca obudził się i wezwał na pomoc służby, ponieważ nie mógł obudzić śpiącego kolegi. Jak się okazało, nie doznał on poważnych obrażeń, a  powodem jego długiego spania był stan nietrzeźwości. 28-latek miał bowiem w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

źródło: Policja Lubelska

Facebook