Twierdził, że nigdy nie zostanie zatrzymany

źródło: KWP zs. w Radomiu

Policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali 40-letniego wyszkowianina poszukiwanego listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem przez kilka sądów w całym kraju.

Mężczyzna od roku przebywał na wolności, jednak nadal był poszukiwany listami gończymi przez sądy z Lublina, Chełma i Mińska Mazowieckiego. Do odsiedzenia miał kolejne 9 lat za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenia mienia. Policjanci ustalili, że mężczyzna jest bardzo „elektryczny”, uważa na siebie, często zmienia adresy zamieszkania. Potrafił cztery razy dziennie zmienić marki aut, którymi się poruszał. Najczęściej były to luksusowe marki. Mieszkał u swoich przyjaciółek. Mężczyzna nie spodziewał się, że w ręce policjantów wpadnie, gdy będzie poddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli ćwiczeniom na siłowni. To w ich czasie do siłowni „wpadli” mazowieccy policjanci.  Mężczyzna kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na Policję z terenu, skąd pochodził, poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany. „Poszukiwacze” okazali się lepsi. 40-latek już trafił do aresztu.

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje już 4 lata. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

źródło: KWP zs. w Radomiu

Facebook