Ciąg dalszy poszukiwań

źródło: KWP we Wrocławiu

Wrocławscy policjanci z komendy wojewódzkiej i miejskiej prowadzili, wspólnie z innymi służbami, poszukiwania mężczyzny zaginionego w czerwcu bieżącego roku.

Ponieważ do chwili obecnej 24-letni obywatel Ukrainy nie został odnaleziony, policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu lub okoliczności zaginięcia mężczyzny. Informacje można przekazać policjantom Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław – Stare Miasto, dzwoniąc na wrocławskie numery telefonów: 47 87 131 31, 47 87 123 09 lub 47 87 123 25.

We wczorajszych działaniach poszukiwawczych (3.09) w rejonie Wyspy Tamka i Wyspy Słodowej brali udział ratownicy medyczni z Wodnej Służby Ratowniczej, Dolnośląskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także funkcjonariusze  z wrocławskiej komendy wojewódzkiej i miejskiej specjalizujący się w poszukiwaniach osób. Wykorzystywano wszelkie dostępne środki osobowe i techniczne, w tym także najnowocześniejszy sprzęt.

Przypomnijmy, informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali w połowie czerwca br. i od razu przystąpili do działania. Ponieważ z ustaleń wynikało, że 24-latek ostatni raz mógł być widziany w rejonie Wyspy Tamka, to tam właśnie prowadzono sporą część czynności poszukiwawczych z wody, powietrza i na lądzie. Brali w nich udział wrocławscy policjanci m. in. z komisariatu wodnego i komisariatu na Starym Mieście oraz Strażacy. W działania poszukiwawcze zaangażowano również policjantów z pionu kryminalnego z komendy miejskiej, którzy jak w każdej tego typu sytuacji, analizowali zapisy z kamer monitoringów, rozmawiali ze świadkami i wykonywali inne czynności operacyjne.

źródło: KWP we Wrocławiu

Facebook