Jak schwytałem zabójcę

źródło fot.KOMMITET PR

Grudzień na kanale CBS Reality będzie obfitował w premiery o tematyce kryminalnej. Dzięki nowym seriom widzowie będą mogli stanąć oko w oko z prawdziwą zbrodnią, przyjrzeć się kulisom prowadzenia śledztw, a także towarzyszyć nieustraszonym policjantom (i nie tylko) w pełnieniu ich obowiązków.

Pierwsza grudniowa premiera to kryminalny program dokumentalny „Jak schwytałem zabójcę”. Seria ukazuje ciężką pracę wybitnych funkcjonariuszy, którzy dokonali kluczowych odkryć podczas niezliczonych dochodzeń w sprawach morderstw, w tym ogromne poświęcenie detektywów i specjalistów zajmujących się analizą kryminalistyczną, jak również przejmującą funkcję policjantów pełniących rolę łączników rodzinnych.

Każdy z godzinnych odcinków skupia się na innym dochodzeniu, które charakteryzuje wyjątkowo trudny scenariusz do rozwiązania, pomysłowa praca policyjna, albo szczególnie groźni podejrzani. Widzowie zobaczą historie śledztw z Wielkiej Brytanii i USA przedstawione poprzez rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawy oraz zdjęcia lokalizacji z nimi związanych.

W jednym z odcinków przyjrzymy się bliżej dochodzeniu w sprawie brutalnej napaści na dwóch braci, w wyniku której jeden z nich poniósł śmierć. W programie przedstawione zostaną metody używane przez śledczych i ekspertów pracujących nad rozwiązaniem sprawy – między innymi rekonstrukcje zdarzeń z feralnego dnia, czy wnikliwe testy kryminalistyczne przeprowadzone w celu zidentyfikowania przyczyny śmierci mężczyzny. Dowiemy się również w jaki sposób udało się ustalić napastników i doprowadzić ich przed oblicze sprawiedliwości.

Gospodarzem i narratorem programu jest były policjant oraz prowadzący program „Crimewatch” – Rav Wilding. Premiera „Jak schwytałem zabójcę” w poniedziałek 7 grudnia o 22:00. Emisja kolejnych odcinków w dni powszednie (do 18 grudnia) o 22:00 na kanale CBS Reality.

źródło: KOMMITET PR

Facebook