KRYMINALISTYCY W NOWEJ ZELANDII

źródło: KOMMITET PR

Jeśli jesteś fanem kryminałów i kryminalistyki spod znaku „CSI”, to ten serial z pewnością sprawi, że wstrzymasz oddech i będziesz siedzieć jak na szpilkach. Ale uwaga – czasami prawda może być dziwniejsza od fikcji! W programie to kryminalistycy i policjanci są głównymi bohaterami, nauka ich tajną bronią, a gospodarz serii przewodnikiem po świecie zbrodni.

Każdy z odcinków koncentruje się na jednej zbrodni, do której doszło w ciągu ostatniej dekady. Sprawa ta została rozwiązana dzięki połączeniu przemyślanego i kreatywnego śledztwa z wykorzystaniem kryminalistyki. Omawiane w programie przypadki pochodzą prosto z akt nowozelandzkich ekspertów kryminalistycznych, policji oraz funkcjonariuszy pracujących na miejscach zbrodni. W omawianych zdarzeniach wykorzystano wszystkie aspekty kryminalistyki, w tym analizę śladów krwawych, śladów kryminalistycznych, badania DNA, kryminalistykę cyfrową, toksykologię, entomologię i najnowsze zdobycze technologiczne. Jest to dogłębna, oparta na faktach, zaawansowana technologicznie i dramatyczna opowieść.

KRYMINALISTYCY W NOWEJ ZELANDII premiera – sezon 1. i 2. od 19 do 30 kwietnia, w dni powszednie o 22:00 na kanale CBS Reality.

 

źródło: KOMMITET PR

Facebook