Usłyszał zarzut zabójstwa

źródło:KSP

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w zdarzeniu, do jakiego w grudniu ubiegłego roku doszło w jednym z mieszkań na warszawskich Bielanach. Podczas spotkania towarzyskiego doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie szarpaniny jeden z nich zaatakował drugiego nożem, czego następstwem była śmierć 34-latka.

W połowie lutego policjanci wpadli na trop sprawców zabójstwa. 34 i 38-letni mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie czynności procesowych wskazali miejsce ukrycia zwłok kolegi. Jak ustalili prowadzący sprawę policjanci, współbiesiadnicy zawinęli mężczyznę w dywan i wywieźli, po czym zakopali w lesie w Aninie.

Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie przedstawił zatrzymanym zarzuty. Podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. 34-latek będzie odpowiadał za zabójstwo, 38-latek natomiast za niepowiadomienie organów ścigania o przestępstwie i pomocnictwo w zacieraniu śladów zbrodni. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

źródło:KSP

Facebook