Straciła życie w Lesie Kabackim

źródło: CBŚP

Policjanci CBŚP zwracają się z apelem do osób, które we wtorek, 1 marca 2011 roku w godzinach popołudniowych spacerowały „Aleją Brzóz” w Lesie Kabackim, gdzie życie straciła 63-letnia kobieta.

Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji wykonują czynności na zlecenie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku. Śledztwo dotyczy śmierci kobiety, która straciła życie w Lesie Kabackim. Do zdarzenia doszło 1 marca 2011 roku, a ciało odnaleziono w „Alei Brzóz” w Lesie Kabackim.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ciało kobiety zostało zauważone przez osoby tam spacerujące. Sprzyjające warunki atmosferyczne spowodowały, że wiele osób zdecydowało się tego dnia na spacer w tej okolicy.

Spacerując w Lesie Kabackim być może zauważyłeś coś szczególnego, nietypowego albo wręcz odwrotnie – coś widziałeś, co dla Ciebie nie ma znaczenia, a dla nas może stanowić istotny szczegół! Jeżeli byłeś/byłaś tam w dniu – 1 marca 2011 roku – zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 47-721-80-27.

źródło: CBŚP

Facebook