Najnowsze

Zatrzymano „fryzjera” podróżującego tramwajem

Policjanci z I Komisariatu zatrzymali 28 -letniego mężczyznę, który w środkach komunikacji miejskiej w Łodzi, bez wiedzy i zgody obcinał pasażerkom kosmyki włosów.
Po publikacjach w mediach i na portalach społecznościowych policjanci uzyskali informację, że podejrzewany może pracować na jednej z budów na terenie Łodzi. Dalsze ustalenia kryminalnych ze śródmiejskiego komisariatu doprowadziły do zatrzymania mężczyzny. Wstępnie przyznał się do tych czynów. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.
* * *
Policjanci z I Komisariatu poszukują mężczyzny, który w środkach komunikacji miejskiej w Łodzi obcina pasażerkom kosmyki włosów bez ich wiedzy i zgody.

Aktualnie prowadzone są dwa postępowania dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. Oba zostały objęte przez prokuraturę ściganiem z urzędu. Sprawcy grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Jedno ze zdarzeń miało miejsce 20 lutego br. około godziny 19.20 ,w tramwaju nr 12, w okolicach ulic Narutowicza/Kopcińskiego. Kolejne zdarzenie odnotowano 5 marca br. około godziny 15.00 w tramwaju jadącym ulicą Narutowicza, pomiędzy ulicą Kilińskiego a POW. W obu przypadkach pokrzywdzonymi były młode kobiety. Ostatnie ze zdarzeń zarejestrował monitoring MPK. Nagranie to stanowi cenny materiał dowodowy.

źródło: KWP w Łodzi

źródło: KWP w Łodzi

Rysopis podejrzewanego: wiek ok.20-25 lat, wzrost około 170-175 cm, waga około 80-90 kg jasne oczy, krótkie ciemne włosy, ubrany w ciemną bluzę z kapturem. Nosi plecak.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę obcinającego włosy nieświadomym niczego pasażerkom proszone są o kontakt ze śródmiejskim komisariatem przy ulicy Sienkiewicza 28/30 w Łodzi tel. 665 10 49 ( 8.00-16.00)  lub całodobowo 665 14 00
źródło: KWP w Łodzi
Facebook