Najnowsze

Nowy zastępca naczelnika gabinetu – KWP Katowice

źródło: KWP w Katowicach

18.04.br. odbyło się wprowadzenie nowego Zastępcy Naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji KWP w Katowicach. Pełnienie obowiązków na tym stanowisku powierzono podinsp. Dariuszowi Kwiecińskiemu.

Uroczystość wprowadzenia rozpoczęła się w Rotundzie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach od meldunku złożonego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Po odczytaniu rozkazu personalnego, głos zabrał wiceszef śląskich mundurowych insp. Piotr Kucia oraz nadkom. Gabriela Socha naczelnik gabinetu komendanta, wraz ze swoim zastępcą podinsp. Pawłem Dratwińskim. Po uroczystości wprowadzenia policjanci i pracownicy wydziału złożyli gratulacje podinsp. Dariuszowi Kwiecińskiemu.

źródło: KWP w Katowicach

źródło: KWP w Katowicach

 

Podinsp. Dariusz Kwieciński wstąpił do Policji w 1992 roku. Służbę pełnił między innymi w Komisariacie IV Policji w Gliwicach oraz Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. Do wczoraj pracował na stanowisku eksperta w Wydziale do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Śledczego Policji. Od 18.04.br. będzie nadzorował pracę Zespołu Ochrony Informacji Niejawnych Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji KWP w Katowicach.

 

źródło: KWP w Katowicach

Facebook