Narodziny mordercy

źródło: KOMMITET PR
W styczniu na kanale CBS Reality pojawią się trzymające w napięciu programy kryminalne, w tym „Narodziny Mordercy” – wnikający w głąb umysłu seryjnych morderców – oraz „Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja”, który śledzi pracę funkcjonariuszy strzegących granic Stanów Zjednoczonych.
„Narodziny mordercy” to kryminalny program dokumentalny, w którym grupa czołowych psychologów sądowych, psychiatrów, patologów i światowej klasy ekspertów policyjnych łączy siły, aby podzielić się swoją wiedzą na temat seryjnych morderców. W ramach przygotowań eksperci dogłębnie przebadali przestępców, niejednokrotnie bezpośrednio z nimi rozmawiając. Uzyskali tym samym wyjątkowy wgląd w to, jak różnego rodzaju bardzo stresujące sytuacje i wydarzenia, gdy skumulowane, mogą doprowadzić do popełnienia najbardziej przerażających zbrodni. Widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się między innymi: Johnowi Wayne’owi Gacy’emu – seryjnemu zabójcy mężczyzn i chłopców, Aileen Wuornos – mającej na koncie aż siedem morderstw czy Rose West, która została skazana za dokonanie 10 zabójstw.
Premiera „Narodziny mordercy” w niedzielę 3 stycznia o 21:00. Emisja kolejnych odcinków w niedziele (do 21 lutego) o 21:00.

źródło:KOMMITET PR

W styczniu CBS Reality zaprasza także na premierę serii dokumentalnej „Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja”. Program pokazuje ciężką pracę funkcjonariuszy amerykańskiej Straży Przybrzeżnej ochraniających wodne granice Stanów Zjednoczonych oraz ratujących życie tych, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie. Kamery obserwują pracę strażników przez całą dobę, dzięki czemu widzowie mogą brać udział w misjach na wysokich obrotach, uprzednio niedostępnych dla postronnych obserwatorów. Każdy z odcinków przedstawia akcje odbywające się zarówno na amerykańskich, jak i obcych, niejednokrotnie wrogich wodach terytorialnych, w których ci prawdziwi bohaterowie ratują pasażerów z tonących statków, zatrzymują nielegalną kontrabandę i mają na oku wszelkie zagrożenia. Premiera serii 25 stycznia o 20:00. Emisja kolejnych odcinków w dni powszednie o 20:00 (do 5 lutego).
Styczniowe premiery na CBS Reality:
NARODZINY MORDERCY 03.01.2021 21:00
STRAŻ PRZYBRZEŻNA: NAJTRUDNIEJSZA MISJA 25.01.2021 20:00
źródło: KOMMITET PR
Facebook