RON IDDLES: DOBRY GLINIARZ

źródło: KOMMITET PR

Bohater serii – Ron Iddles – to najlepszy australijski detektyw wydziału zabójstw, a program „Dobry gliniarz” to opowieść o policjancie starej daty – twardym, pomysłowym i nieprzekupnym. To historia człowieka, który rozpracował pozornie nierozwiązywalne sprawy przy pomocy głowy i serca. Z programu dowiemy się, w jaki sposób kierujący się intuicją gliniarz wsadził za kratki więcej morderców niż jakikolwiek inny detektyw w Australii. Każdy odcinek zabierze nas za kulisy najtrudniejszych spraw Rona, który jest narratorem całej opowieści. Historie ilustrują dramatyczne rekonstrukcje zdarzeń nakręcone w nowoczesnym stylu kryminału noir. Uzupełnieniem opowieści Rona są sugestywne spostrzeżenia rodzin ofiar, jego kolegów z wydziału zabójstw, dziennikarzy, a nawet informatorów i podejrzanych. Wiele z tych osób nigdy nie przedstawiło swojej historii w telewizji.

Przez wiele lat stacje telewizyjne marzyły wręcz o nagraniu programu z genialnym śledczym. Teraz Ron przeszedł na emeryturę i jest gotów, by opowiedzieć swoją historię.

„Ron Iddles: Dobry gliniarz” to coś więcej niż dokumentalny program kryminalny. To mistrzowska lekcja o pracy detektywistycznej w wykonaniu najlepszego australijskiego policjanta. Serial oparty jest na bestsellerowej książce Justine Ford pt. „The Good Cop”.

RON IDDLES: DOBRY GLINIARZ w niedziele o 22:00, od 19 września do 24 października na CBS Reality.

źródło: KOMMITET PR

Facebook