Dowody w kryminalistyczno-prawnym ujęciu

Studenckie Koło Nauk Kryminalistycznych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie ma zaszczyt zaprosić Państwa na II Ogólnopolską Konferencję Naukową e-CRIME SCENE „Dowody w kryminalistyczno-prawnym ujęciu”.

Przedsięwzięcie to ma na celu zrzeszenie doktorantów i studentów z całej Polski, a także wymianę informacji oraz poglądów związanych z powyższą tematyką. Ponadto pozwoli na integrację środowiska naukowego ze specjalistami organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Tematyka dowodów w kryminalistyczno-prawnym ujęciu jest niezwykle istotna, bowiem stanowi element każdego postępowania karnego. Różnorodność środków dowodowych powoduje konieczność nieustannej analizy ich wartości, co przekłada się na efektywność ustaleń wpływających na rozstrzygnięcie procesowe. Konferencja zostanie podzielona na dwa panele: prawnokarny i kryminalistyczny.

Termin: 14-15 grudnia 2021 r.
Miejsce: platforma „Microsoft Teams”

Więcej informacji na stronie przedsięwzięcia (http://www.sknk.e-wspol.edu.pl/nasza-dzialalnosc/e-crime) oraz na wydarzeniu na Facebooku (https://www.facebook.com/events/444993133648131).

źródło: SKNK WSPOL w Szczytnie

Facebook