Zawsze na służbie

CBS Reality

Dwuczęściowy film dokumentalny „Zawsze na służbie” to historia zaginięcia milicjanta, który zareagował na przestępstwo, choć był już po godzinach pracy. Dokument jest studium tego, jak skrupulatna i pełna poświęcenia praca funkcjonariuszy może doprowadzić do nieoczekiwanego rozwiązania zagadki, a nawet niepozorny materiał dowodowy może okazać się decydujący. Śledztwo w tej sprawie uznano za wzorcowe – analizowano je i badano w szkołach policyjnych przez kolejne lata. Premiera „Zawsze na służbie” odbędzie się 13 i 14 sierpnia o 22:00 na CBS Reality.

Seria dokumentalna „Zbrodnia bez ciała” analizuje śledztwa w sprawach morderstw, w których brakowało kluczowego dowodu – ciała. Sprawcy myśleli, że pozostaną na wolności. Jak mogą zostać skazani, jeśli ciało ich ofiary nigdy nie zostanie znalezione? Śledczy i prokuratorzy udowodnili, że mordercy byli w błędzie. Serial będzie miał premierę jesienią.

W ramach maratonu „Polska strefa zbrodni” – przypominającego widzom wszystkie produkcje true crime CBS Reality – na antenę powróci 2. sezon serii „Kryminalne śledztwa PRL”, który miał premierę wiosną tego roku. Maraton będzie można oglądać na antenie CBS Reality od 13 do 28 sierpnia, między 21:00 a 03:00.

źródło: KoMMitet PR

Facebook