Necroexpo. Cała branża spotka się w Targach Kielce

NECROEXPO

Rywalizacja z kopania grobów na czas, prezentacja mody dla pracowników zakładów pogrzebowych oraz pokazy nowoczesnych trumien i urn! Necroexpo po raz 10. poruszy świat pogrzebowy do głębi. Podczas największego w Polsce wydarzenia dla branży funeralnej można będzie zapoznać się z ofertami producentów, dostawców oraz ekspertów z całego kraju i zagranicy. Darmowe wejściówki już można odebrać online.

W jubileuszowej edycji weźmie udział ponad 100 wystawców! Wśród nich będą zarówno nowe firmy, jak i te, z którymi na Necroexpo spotykamy się od pierwszej edycji. Co je łączy? Chęć stałego rozwoju, znajomość trendów pogrzebowych, jakość i rozległa wiedza – mówi Marcin Musiał, manager targów Necroexpo.

Kompleksowe oferty dla zakładów pogrzebowych na Necroexpo zaprezentują: producenci oprogramowania dla zakładów pogrzebowych, firmy odszkodowawcze oraz oferujące usługi prawne, producenci pieców kremacyjnych, firmy oferujące urządzenia i osprzęt do prosektoriów, producenci namiotów pogrzebowych, dostawcy karawanów, producenci wyrobów z dziedziny metaloplastyki, producenci akcesoriów funeralnych, producenci trumien i urn, producenci obrzeży i nagrobków, dostawcy kwiatów i wiązanek, producenci obrazów i tabliczek pogrzebowych, firmy oferujące usługi międzynarodowego przewozu zmarłych oraz mistrzowie ceremonii pogrzebowych.

Necroexpo nie ogranicza się wyłącznie do rozwiązań funeralnych. Targi te to także merytoryka na najwyższym poziomie! Podczas prelekcji i prezentacji mistrzowie ceremonii pogrzebowych oraz eksperci z firm zajmujących się BHP na cmentarzu podzielą się najcenniejszym, czyli zdobytym przez lata doświadczeniem. 8 czerwca Patrycja Owczarzak z Pięknej Ceremonii poprowadzi prelekcję dotyczącą małych dużych rzeczy, które mistrz ceremonii może zrobić dla rodziny zmarłego. Agnieszka Nowak z Salvum BHP podzieli się wiedzą dotyczącą higieny w zakładzie pogrzebowym w kontekście używanych preparatów do dezynfekcji, procedur awaryjnych oraz nowych uregulowań z zakresu BHP. Aneta Dobroch, natomiast podzieli się sposobem na połączenie pogrzebu katolickiego z elementem świeckości.

Kopanie grobów na czas oraz rajd karawanami w Targach Kielce

Niewątpliwą atrakcją dla wystawców i branżowych zwiedzających będzie widowiskowy konkurs z kopania grobów na czas! Już 7 czerwca na terenie Targów Kielce cztery ekipy z zakładów pogrzebowych z Węgier, Słowacji, Polski i Czech powalczą o triumf – zaprasza Marcin Musiał.

Targom Necroexpo towarzyszyć będzie także uroczysta gala wręczenia jubileuszowych statuetek, bankiet z muzyką na żywo, wieczorne grill party, a także wystawa fotograficzna pokazująca, jak zmieniało się Necroexpo.

Zaszczytne grono partnerów Targów Necroexpo tworzą: Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa, Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe, Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, Konsorcjum Wystawców Funeralnych. Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej są organizowane pod patronatem i rekomendowane przez Światową Organizację Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT- IFTA. Przedstawiciele tych środowisk odwiedzają Necroexpo od wielu lat.

Jubileuszowe X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku w Targach Kielce.

Facebook