W niewoli zwierząt

CBS Reality
W sobotę 22 stycznia na antenie CBS Reality zadebiutuje seria „W niewoli zwierząt”. Program zagląda do umysłów i serc osób dotkniętych problemem zbieractwa zwierząt, członków ich rodzin oraz przyjaciół, którzy chcą zapobiec dalszemu wymykaniu się ich bliskich spod kontroli. W serii odkrywamy trudne warunki oraz wyzwania, jakie stoją przed osobami, które próbują opiekować się wieloma zwierzętami domowymi naraz.
W programie zobaczymy jak weterynarze, eksperci zajmujący się dobrostanem zwierząt oraz psychologowie, przy wsparciu rodzin i przyjaciół, przeprowadzają niezbędne interwencje oraz proponują bezpieczne rozwiązania i plan wyjścia z toksycznej sytuacji. Eksperci starają się dojść do sedna problemu, który zwykle leży w głębokiej i kompulsywnej potrzebie miłości, opiekuńczości i obawy przed stratą. W większości przypadków problem gromadzenia zwierząt nie był poruszany, dopóki nie nosił znamion przestępstwa… aż do teraz.
Premiera 1. sezonu programu w sobotę, 22 stycznia o 14:00 na CBS Reality. Emisja kolejnych odcinków w soboty i niedziele o tej samej porze (po dwa odcinki).
źródło: KOMMITET PR
Facebook