Prawdziwe historie morderców

Najgroźniejszy morderca świata, CBS REALITY

NAJGROŹNIEJSZY MORDERCA ŚWIATA

Od poniedziałku do piątku o 22:00 od 7 marca do 1 kwietnia na kanale CBS Reality.

Prawdziwe historie morderców mających na swoim koncie wiele ofiar. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu z nich i przedstawia relacje z pierwszej ręki. W programie wypowiadają się detektywi prowadzący śledztwa, dziennikarze opisujący daną historię, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także sami poszkodowani, którym udało się przeżyć. Każda ze spraw jest wnikliwie przeanalizowana przez kryminologów, dziennikarzy kryminalnych i psychologów, którzy zastanawiają się, dlaczego omawiani mordercy trafili na pierwsze strony gazet i nadal wywołują strach i fascynację opinii publicznej. Seria bada także powody, które doprowadziły przestępców do popełnienia zbrodni, zagłębia się w ich psychikę i przerażające historie, jakie po sobie zostawili. Program wskazuje również powody, dla których ci bezwzględni przestępcy trafili na listę najgroźniejszych morderców świata.

WYPUSZCZENI, BY ZABIĆ

W niedziele o 22:00 do 27 marca na kanale CBS Reality.

Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii popełniane jest przez byłego więźnia. Trzymający w napięciu program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw – czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec? Wypuszczeni, by zabić ” to 10-odcinkowa seria, której gospodarzem jest uznany dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący dogłębnie przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno ze świadkami zdarzeń, jak i z ekspertami. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal i panel ekspertów, w tym psychiatra sądowy, były funkcjonariusz służby więziennej i emerytowany kurator sądowy, sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: czy można było ocalić ludzkie życie?

Głos mordercy, CBS REALITY

GŁOS MORDERCY

Od poniedziałku do czwartku o 23:00 od 3 marca na kanale CBS Reality.

W policyjnych sejfach przechowywane są zarejestrowane na taśmach rozmowy z najgroźniejszymi mordercami i seryjnymi zabójcami świata. Program zabiera widza w podróż do mrocznego wnętrza policyjnego pokoju przesłuchań, przywracając do życia budzące grozę nagrania z zeznań niektórych z najbardziej znanych przestępców, w tym Roberta Blacka, Colina Irelanda, Kima Edwardsa i Teda Bundy’ego. Dzięki rewolucyjnej technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami fascynującego starcia pomiędzy detektywem, a bezwzględnym zabójcą. Policyjne przesłuchania uzupełnione są najwyższej jakości rekonstrukcjami, a także wywiadami z ekspertami. Gospodarz programu, profesor kryminologii, David Wilson odsłuchuje i analizuje wypowiedzi morderców, przedstawiając ich drogę od momentu popełnienia zabójstwa do przyznania się do winy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z przestępcami, Wilson dostarcza wielu cennych spostrzeżeń na temat sposobu myślenia i działania przedstawionych w programie morderców.

źródło: KOMMITET PR

Facebook