Najnowsze

Prawda o moim zabójstwie

Prawda o moim zabójstwie, Dr Richard Shepherd

Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą? Premiera nowej serii true crime „Prawda o moim zabójstwie”, której gospodarzem jest światowej sławy patolog dr Richard Shepherd, odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada o 21:00.

Seria odkrywa prawdę o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w trakcie śledztw prowadzonych w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych w sprawach najbardziej intrygujących morderstw ostatnich lat. Gospodarzem programu jest światowej sławy patolog, dr Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził blisko 23 tysiące autopsji i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak atak na World Trade Center czy masakra w Hungerford. Był ekspertem kryminalistycznym i opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa). W trakcie swej wieloletniej kariery nauczył się, że zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Dzięki doktorowi Shepherdowi w najnowszym programie CBS Reality ofiary otrzymają głos.

Dr Richard Shepherd, cbs reality

W ultranowoczesnym laboratorium, przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących cyfrowo zeskanowane próbki ciał, patolog przeprowadzi analizę kilku najbardziej głośnych zabójstw. W programie przedstawione zostaną między innymi: sprawa Stephena Marshalla i Sary Bushall, którzy popełnili okrutną zbrodnię, a rozczłonkowane ciało Jeffreya Howe’a – ich ofiary – znaleziono w różnych rejonach Wielkiej Brytanii; zabójstwo pisarki Helen Bailey zamordowanej w Royston przez jej narzeczonego Iana Stewarta; zabójstwo Petera Farquhara, wykładowcy akademickiego zamordowanego z chęci zysku w Maids Moreton oraz sprawa Leslie Potter z Mumbles w Walii zabitej przez jej męża Dereka, który następnie ją powiesił, aby upozorować samobójstwo..

Dr Richard Shepherd jest także autorem wielu publikacji, w tym książki „Niewyjaśnione okoliczności” wydanej przez Insignis Media. Jest to fascynująca autobiografia wyjątkowego człowieka, dająca unikalny wgląd w niezwykły zawód, a przede wszystkim przejmujący i niosący otuchę testament tych, których życie przedwcześnie się zakończyło.

Premiera serii „Prawda o moim zabójstwie” odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada o 21:00 na CBS Reality. Emisja od poniedziałku do piątku do 2 grudnia o tej samej porze.

źródło: KoMMitet PR

Facebook