Manifest codziennego bohatera

fragm. okładki "Manifest codziennego bohatera"

Żyjemy w świecie, który na każdym kroku wzmacnia w nas poczucie winy i wmawia nam, że jeśli choć krok dzieli nas od ideału, jeśli nie odnosimy sukcesów i nie praktykujemy codziennie osiemdziesięciu trzech genialnych nawyków wspierających efektywność …, to coś jest z nami nie tak i powinniśmy się wstydzić”  – to słowa, które padają w najnowszej książce Robina Sharma’y, autora bestsellera “Klub 5 Rano”. Teraz oddaje w ręce czytelników „Manifest codziennego bohatera”, który sprawi, że zaczniesz sobie bardziej ufać, wierzyć we własną intuicję i zalety. To niekonwencjonalny poradnik, dzięki któremu odkryjesz swoje naturalne dary i talenty. Dowiesz się jak wygrać w świecie o coraz większej złożoności, nie tracąc przy tym optymizmu, poczucia przyzwoitości i szacunku do siebie i innych.

Autor jest jednym z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy i zajmują topowe miejsca na światowych listach bestsellerów. Jest jednym z najważniejszych liderów i doradców zajmujących się̨ rozwojem osobistym na świecie. Z jego rad korzystają słynni miliarderzy, gwiazdy sportu zawodowego oraz menedżerowie firm z listy Fortune 100, Microsoft, NASA, Nike czy FedEx. Poprzez swoje social media dociera do ponad 600 milionów followersów rocznie.

W „Manifeście codziennego bohatera” znajdziesz m.in.: techniki przekształcania słów i planów w realne czyny, porady, dzięki którym zyskasz spokój i koncentrację. Metody realizowania celów wykorzystywane przez najbardziej wpływowych ludzi świata oraz przykłady afirmacji, które – użyte w odpowiedni sposób – pozytywnie wpłyną̨ na twoją codzienność.

Jak pisze Fryderyk Karzełek, twórca Klubu 555:

To książka o szczęściu. Poprzednia książka Robina KLUB 5 RANO namawiała do wczesnego wstawania, ta zaś́ – do przebudzenia, do spełnionego życia. Sharma pokazuje na własnym przykładzie, że każdy człowiek jest na swój sposób wyjątkowy. Podaje narzędzia i metody do odkrycia siebie, swojej misji, wartości i talentów. Najważniejsze przesłanie książki to: bądź życzliwy dla siebie i świata, nie oglądaj się̨ na opinie innych ludzi, po prostu rób swoje, dawaj z siebie 100 procent, a czeka Cię̨ życia bohatera. Ta książka to prawdziwa uczta dla zwykłego człowieka.

Poznaj nawyki najbardziej kreatywnych i odnoszących sukcesy ludzi na świecie. Zrealizuj swoje ambicje, nie bój się wcielać w życie nowatorskich pomysłów. Zostań wizjonerem i naucz się przekształcać strach, lęki i frustrację w siłę i sukces. Odnajdź swój ukryty geniusz i wykorzystaj go w pracy, karierze, życiu osobistym.

Książka ukaże się 23 lutego nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

źródło: AIM Media Sp. z o.o.

Facebook